Frenbu - Grup Şirketleri | Akış Asansör Motorları
Frenbu

FRENBU AKIŞ ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde bulunan AKIŞOĞLU DÖKÜM'ün tescilli markasıdır.

AKIŞOĞLU DÖKÜM 1978 yılında Konya'da faaliyete geçmiş o günden bugune de teknolojinin en son imkanlarını kullanarak üretime devam etmiştir. Konya Organize Sanayi Bölgesinde 40.000 m²’si kapalı , toplam 106.000 m²’lik alanda kurulu tesislerinde entegre bir sistemle üretimini sürdüren AKIŞOĞLU DÖKÜM otomatik kalıplamalı modern döküm tesisi , modern teknolojiye sahip talaşlı imalat bölümü ve en son teknolojiye sahip analiz ve ölçümleme laboratuvarları ile uluslararası standartlarda üretim gerçekleştirmektedir. Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte, bu kapsamda ürün çeşitliliğini ve ürünlerinin verimliliğini sürekli artırmaktadır. İmalatını yaptığı her ürünü uluslararası standartların belirlediği proseslerle üretmektedir.

Otomotiv sektörüne 2013 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız FRENBU markası adı altında ağır vasıtalar, hafif ticari araçlar ve otomobiller için fren diskleri, kampanalar ve poyra üretmeye başlamıştır.

Yatırım çalışmalarına başladığımız Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçecek olan yeni tesisimiz ülkemizin en modern disk üretim fabrikası olma özelliğini taşıyacaktır.

Kaliteden asla taviz vermeyen bir çizgide üretim ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla ve tüm Türkiye'ye yayılan bayi ağımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya devam ediyoruz.